תנאי שימוש "משווים-חוסכים"

תנאי שימוש באתר " משווים-חוסכים "
תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר  אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד .

1. קדימון

אתר "משווים-חוסכים" (להלן "האתר") משמש כספק מידע המקשר בין משתמשי האתר לבין נותני שרות שונים או משווקים מורשים מטעמם באמצעות איסוף פרטי המשתמשים ושליחתם לצדדים שלישים. המידע באתר ותכניו נלקחים מחומר אשר מפורסם ע"י החברות הרלוונטיות. ייצוגי עבור "משווים-חוסכים" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2.ההרשמה והשימוש באתר מיועדים ומותרים לגילאי 18 ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.   

3. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

3. אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו בזמן הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי. 

4. האתר אינו אתר מכירות, ואינו ממליץ על מוצרים ספציפיים כלשהם. השימוש באתר ובשירותים ובתכנים המוצעים בו, הם על דעתו ואחריותו הבלעדית של המשתמש. הנהלת האתר, מפעיליו או מי מטעמם לא יישאו באחריות לתוכן הפרסומי והמסחרי המפורסם באתר. במקרה שתיפול טעות בתוכן האתר, למשתמש לא תהיה כל זכות או עילה ליהנות מהטעות באופן כלשהו. בדיקת אמינות התוכן וכל שימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. האתר לא יישא באחריות לכל נזק מסוג שהוא, או טעות שתיגרם כתוצאה משימוש ומהסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתר, לפיכך, לא תהיה הנהלת האתר, מפעיליו או מי מטעמם מחויבים לפצות את המשתמש בגין כל נזק, הפסד, רכישה או כל חבות, פגיעה, טיב המוצר הנרכש או כל בעיה/נזק אחרים שיגרמו כתוצאה מכך.

5. השארת פרטים באתר, מהווה את הסכמת המשתמש לקבלת חומר שיווקי באמצעות הדואר האלקטרוני ובאמצעות הודעות טקסט (SMS) או שיחת טלפון . ניתן להפסיק את קבלת החומר השיווקי באמצעות פנייה לתיבת הדוא"ל: [email protected]

6. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "משווים חוסכים" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "משווים חוסכים" בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש. 

7. תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג אוחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

8. האתר,עובדיה וכל מי מטעמה, לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע ו/או בתוכנו לרבות בגין שיבושים ו/או ליקויים בהעברת המידע בין אם נגרמו במזיד על ידי צד ג' כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כלשהי. המשתמש מצהיר, כי הוא מסכים בהתאם לתיקון 40 לחוק התקשורת, להיות נמען להודעות פרסומיות שישלחו אליו מהאתר וכי ידוע לו שיוכל בכל עת  לפנות באמצעות כתובת המייל המופיעה באתר, לצורך הסרתו מרשימת התפוצה והפסקת משלוח הודעות פרסומיות אליו.

9. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
10. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "משווים חוסכים" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

11. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
12. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע .מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "משווים חוסכים".
13. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

14. קישור השיחה למוקדי השירות מלווה בהסכמת הלקוח להעברת פרטי מספר הטלפון לצד ג'. 
15. איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב .