בזק בינלאומי

חבילות אינטרנט בזק בינלאומי: תשתית וספק, תשתית בלבד וספק בלבד

בזק-חבילות-תשתית-וספק-משווים-חוסכים
לא נמצאו מוצרים

קצת על בזק בינלאומי

בזק בינלאומי הינה חברה ישראלית המספקת, תחת הקידום 014, שירותי טלפוניה בינלאומית. בנוסף לכך, ניתן להשתמש בבזק בינלאומי כספק שירותי אינטרנט. חברה זו הוקמה על ידי חברת בזק בשנת 1996. היא מעניקה מסלולים וחבילות אינטרנט, כמו גם חבילות הכוללות שיחות לחו"ל. בנוסף לכך, החברה מעניקה עבור לקוחותיה שרות לקוחות ושירות תמיכה מקצועית ביותר. על מנת להכיר יותר את השירותים של חברה זו, נברר אלו חבילות מהי מציעה. בנוסף, נברר מה כוללת חבילת טריפל המפורסמת.

חבילות בזק בינלאומי - בזק בינלאומי באינטרנט

חברת בזק בינלאומי מספקת שירותי תקשורת ואינטרנט בישראל. חברה זו מאפשרת לבחור בין מגוון חבילות אינטרנט עם מגוון מהירויות שונות לפי צרכיו של הלקוח. על מנת לבצע הצטרפות בחברה זו, ניתן קודם לברר אלו חבילות בזק בינלאומי מעניקה באינטרנט ומה ההבדל ביניהן:

  • ראשית, ניתן לבחור בחבילה עד מהירות MB100עם הגנת מפני גניבת פרטים אישיים באתרים ברשת. חבילה זו מאפשרת לשמור על המחשב שלכם מכל וירוסים ולשמור על תיבת דואר נקייה במייל.
  • שנית, ניתן לבחור בחבילה המעניקה אותה מהירות, אם הגנה מווירוסים וגניבת פרטיים אישיים. בנוסף, חבילה זו משלבת שיחות למגוון יעדים בחו"ל
  • לסיום, יש אפשרות לבחור כל חבילה במגוון מהירויות שונות.

מחירים של חבילות אלו משתנים כל שנה ומחולקים לפי המהירות הנבחרת של האינטרנט. ניתן להתקשר לנציג מכירות על מנת לברר מהם המחירים והאם הינם מעניקים מצבעים מיוחדים.

חבילת טריפל

אם תבצעו השוואת מחירי חבילות סלולר, תגלו כי חבילת טריפל של בזק בינלאומי היא אחת החבילות המשתלמות יותר הקיימות היום. במסגרת החבילה מציעים לכם מחיר מוזל של 99 שקלים ל-3 חודשים. אבל זה עוד לא הכול. כי החבילה הזו כוללת אינטרנט (תשתית וספק), טלפון ביתי וטלוויזיית Sting TV. כמובן שמדובר במבצע אשר יכול להשתנות בהתאם לשינויים בחברה.

מדוע כדאי לבצע השוואת מחירים?

אם אתם מעוניינים לבחור עבורכם את החבילה המתאימה ביותר, כדאי לערוך השוואת מחירי סלולר. כך תוכלו לדעת בוודאות איזו מבין החבילות לבחור כך שהן יהיו החבילות המשתלמות ביותר עבורכם. אמנם הנטייה הראשונית היא לבחור את החבילה המוזלת ביותר, אך לא תמיד החבילה הזולה היא המשתלמת. זאת משום שמבין חבילות סלולר שונות שיכולים להציע לכם, זו כנראה תהיה אחת החבילות הבסיסיות יותר. כך שסביר להניח שהיא לא תכלול שירותים הנחוצים לכם כמו אינטרנט או טלפון קווי, וכך ייצא שתשלמו בנפרד ותשלמו יותר. כדאי להתייעץ עם הנציגים של משווים חוסכים לגבי החבילה המתאימה לכם ביותר.

מחייגים לחו"ל

בזק בינלאומי אינטרנט מציעה מגוון רחב של הטבות למי שמחליט להשתמש בשיחות לחו"ל. ניתן לבחור אם לחייג לחו"ל מהטלפון הנייח או הנייד והחיוב בעבור השיחות יתבצע בעבור החבילה שרוכשים. רוצים להתקשר למדינה מסוימת אך לא יודעים מה השעה אצלה? או אולי אין לכם מושג איזו קידומת צריך לחייג? באתר של בזק ניתן למצוא את כל המידע הזה בקלות וביעילות. מעוניינים לבצע שיחות לחו"ל אך לא יודעים באיזו חבילה לבחור? הנציגים של בזק ישמחו לעזור לכם.

על מנת ליהנות משיחות לחו"ל של בזק בינלאומי, ניתן לבחור באחת מבין החבילות השונות שהיא מציעה. לדוגמה, חבילה אחת כוללת תעריף של שקל לכל שיחה. כלומר, אתם משלמים שקל אחד בלבד על 14 הדקות הראשונות ולאחר מכן התעריף עולה ל-20 אגורות לדקה. אם אתם מבצעים שיחות רבות לארצות הברית ולמערב אירופה, תוכלו ליהנות מחבילה של 140 דקות.

מעוניינים לשמוע יותר על השירותים של בזק? זה הזמן להתקשר לנציגי המכירות של משווים חוסכים ולבחון את השירותים שהם מציעים.

בזק בינלאומי 200 מגה - מבצעי האינטרנט של בזק בינלאומי

בזק בינלאומי מאפשרת גלישה בספק במהירות של 200 מגה ו-500 מגה.